Derby ważne jak nigdy!

W piątek 25 kwietnia o godzinie 16:30 na boisku w Koszycach Małych odbędą się derby pomiędzy miejscową Victorią, a sąsiednim LKS-em Zgłobice.

To bardzo ważny mecz. Wygrywając, Victoria wyprzedzi o punkt właśnie Zgłobice. Sprawa awansu jest jeszcze otwarta, obydwie drużyny walczą o ten cel i obydwie drużyny z pewnością w tym meczu nie odpuszczą. Po porażce z Olszynką przyjezdni na pewno będą jeszcze bardziej zmotywowani, by wygrać. Zawodnicy Victorii po dosyć słabym początku rundy wiosennej również będą chcieli się zrehabilitować. To najlepsza okazja by pokazać kto rządzi w Gminie Tarnów.

Na jesień lepszym zespołem okazała się Victoria dumnie wygrywając 4:0 w Zbylitowskiej Górze, gdzie rywal rozgrywa aktualnie mecze. Teraz nie zanosi się na taki wynik, ale piłka jest nieprzewidywalna, wszystko może się zdarzyć.

Nieco ponad rok temu, w sezonie 12/13, również górą była Victoria, która wygrała 4:1. Pół roku wcześniej zwyciężyły Zgłobice - 4:2.

Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w piątkowy wieczór!