4:4: Sebastian Łątka (Adrian Jasiak)
4:5: Trzciana

Ławka rezerwowych:Daniel Cholewiak, Piotr Wróblewski

Zmiany:
46' Piotr Wróblewski za Oskara Oleśkiewicza
70' Daniel Cholewiak za Łukasza Wójcika

Po świetnym meczu, a zwłaszcza po świetnej drugiej połowie Victoria niestety nie zgarnęła nawet punktu. Juniorzy cały czas gonili wynik, ale na nic się to zdało.
Już na początku spotkania goście objęli jednobramkoweprowadzenie. Później po zagraniu ręką zawodnika gości we własnym polu karnym arbiter podyktował "jedenastkę". Pewnym egzekutorem okazał się oczywiścieAleksander Jarosz. Do przerwy utrzymał się rezultat 1:1.
Po zmianie stron Trzciana znów wysunęła się na prowadzenie. I niedługo potem Victoria znów wyrównała. Po dośrodkowaniu Kamila Rybaka z rzutu wolnego piłkę głową do bramki skierował Adrian Boruch.
Później Trzciana wyprowadziła dwa szybkie ciosy na co szybko odpowiedziała Victoria odgrywając się również dwoma golami. Po rzucie wolnym bramkę trafił Kamil Rybak, dwie minuty później po asyście Adriana Jasiaka gola strzelił Sebastian Łątka i znów był remis. Niestety w ostatniej akcji meczu nieudolność naszych obrońców sprawiła, że goście strzelili zwycięską bramkę na 5:4. Po tej bramce sędzia zakończył mecz.