Mamy patent na Tarnovię!

Victoria Koszyce Małe - Tarnovia Tarnów 8:0 (4:0)

Bramki: Sebastian Łątka x5, Aleksander Jarosz x2, Dawid Łątka

Zmiany:
60' Patryk Kwiek za Aleksandra Jarosza
65' Piotr Mokwa za Łukasza Potułowa
65' Konrad Szostek za Łukasza Wójcika
70' Kamil Świętek za Dawida Łątkę

Żółte kartki: Jacek Mokwa, Patryk Kwiek

Po wielu meczach w końcu nastąpiło przełamanie. Victoria wygrała i to w fantastycznym stylu aż 8:0 z Tarnovią Tarnów. Juniorzy odpłacili się po części za przespany początek rundy wiosennej.
Mecz od początku do końca układał się pod dyktando Victorii. Gospodarze przeważali, prowadzili grę, stosowali wysoki pressing, Tarnovia zupełnie nie istniała i nie miała pomysłu na stworzenie groźnej akcji. Dwa pierwsze ciosy zadał Aleksander Jarosz najpierw świetnie uderzając z rzutu wolnego, a potem z woleja. W obu akcjach bramkarz był bez szans. Niedługo potem na 3:0 strzelił Sebastian Łątka, a bramkę do szatni strzelił jego brat Dawid. Do przerwy Victoria prowadziła 4:0.
Tyle samo bramek zespół z Koszyc strzelił w drugiej połowie. Sprawy w swoje ręce wziął ponownie Sebastian Łątka pakując kolejne cztery bramki. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, za walkę, zaangażowanie, włożone serce. Tak się gra i miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach juniorzy potwierdzą, że wynik 8:0 w spotkaniu z Tarnovią nie był przypadkiem.