6:3 (73'): Dawid Łątka

Skład: Jakub Cichy (Dominik Wzorek 75') - Daniel Cholewiak, Mateusz Cichy (Kamil Świętek 80'), Adrian Boruch, Mateusz Radliński - Sebastian Łątka, Piotr Mokwa, Aleksander Jarosz, Kamil Rybak (C) - Oskar Oleśkiewicz (Patryk Kwiek 55'), Dawid Łątka (Jakub Wielgus 65')

Kartki:
Żółta: Adrian Boruch

Victoria znowu zwycięska! Tym razem pokonała niewygodny Szynwałd 6:3, choć po kilkunastu minutach przegrywała 0:2. Na początku piłkarze gospodarzy wyszli jakby zaćmieni, przytłoczeni atakami. Błędy obrońców i bramkarza dały łatwą drogę do bramki piłkarzom Szynwałdu, którzy wykorzystali swoje okazje. Najpierw zdołali zdobyć gola po zamieszaniu w polu bramkowym, a potem świetnym strzałem tyłem do bramki popisał się napastnik przyjezdnych. Victoria jednak szybko się otrząsnęła i bramki zaczęły się sypać. Oskar Oleśkiewicz, który pierwszy raz wystąpił na pozycji napastnika świetnie sobie radził i strzelił dwie bramki. Kamil Rybak dołożył dwie, a Dawid Łątka jedną.
Druga połowa to ataki zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Zła asekuracja zawodników Victorii przy strzale z rzutu wolnego i dobitkę wykorzystał zawodnik Szynwałdu. Kilka chwil później Victoria odpowiedziała bramką Dawida Łątki.