Remis na początek

Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zakliczyn 1:1 (1:0)

1:0 (4'): bramka samobójcza
1:1 (57'): Wzorek (Zakliczyn)

żółte kartki: Sebastian Łątka, Jacek Mokwa

zmiany:
65' Piotr Wróblewski za Sebastiana Łątkę
75' Patryk Kwiek za Łukasza Wójcika

Na inaugurację tak przez naszych juniorów wyczekiwanej I ligi zmierzyliśmy się z Dunajcem Zakliczyn. Przed meczem nie spodziewaliśmy się, że tak szybko obejmiemy prowadzenie. W 4. minucie Dawid Łątka strzelił na bramkę, piłkę obronił bramkarz, lecz tak niesfornie, że ta trafiła w obrońcę Dunajca i wpadła do siatki. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pierwsza połowa szła pod dyktando Victorii, jednak brakowało dobrego wykończenia. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Niestety w 57. minucie drużyna z Zakliczyna wyrównała. Dobre okazje mieli: Łukasz Potułow - niestety strzelił w boczną siatkę, Aleksander Jarosz, z prostego podbicia strzelił mocno, ale wprost w ręce bramkarza i Dawid Łątka, z bliskiej odległości, również w bramkarza. Dunajec także miał swoje momenty. Strzał głową tuż obok okienka bramki Jakuba Cichego, czy wrzutka z rzutu rożnego i dobra interwencja naszego golkipera. Martwi kontuzja Łukasza Wójcika, który skręcił staw skokowy. Na pochwałę zasłużyła dziś cała nasza drużyna, za co zebraliśmy oklaski od publiczności tuż po końcowym gwizdku. Taka gra naszych juniorów dobrze zwiastuje przed kolejnymi meczami w I lidze. Następny mecz już we wtorek w Dąbrowie Tarnowskiej z miejscową Dąbrovią.