Tarnovia Tarnów - Victoria Koszyce Małe 1:7 (0:2)

1:5 (74'): Bartłomiej Matras
1:6 (83'): Sebastian Łątka
1:7 (89'): Aleksander Jarosz

Zmiany:
65' Dominik Wzorek za Jakuba Cichego
65' Oskar Oleśkiewicz za Patryka Kwieka

Żółta kartka: Kamil Rybak

Bardzo udany rewanż za sromotną porażkę w lidze halowej 2 lata temu! Tym razem srogie lanie dostali piłkarze Tarnovii, którzy na własnym boisku przegrali z beniaminkiem I ligi aż 1:7. W tym meczu od początku do końca dominowała Victoria, choć gospodarze również mieli swoje momenty i tylko szczęściu koszyccy juniorzy mogą zawdzięczać to, że stracili tylko jedną bramkę w tym meczu.

Od początku Victoria zaczęła naciskać, co w końcu przełożyło się na bramkę. Łukasz Potułow dostał górną piłkę i skutecznie zakończył akcję. Na 2:0 w akcji sam na sam lewą nogą podwyższył Sebastian Łątka i goście schodzili do szatni z dwubramkową przewagą.

Druga połowa to kanonada goli. Rozpoczęli ją oczywiście juniorzy za sprawą Kamila Rybaka, który przymierzył z główki. Dostał on podanie od Aleksandra Jarosza z rzutu rożnego. Minutę później sam asystujący podwyższył wynik na 4:0. Po tej bramce w szeregach gości zapanowało rozluźnienie i Tarnovia raz za razem stwarzała sobie sytuacje strzeleckie seryjnie je marnując. Piątą bramkę strzelił Sebastian Łątka. Honor tarnowskiemu zespołowi uratował Bartłomiej Matras, któremu w końcu udało się trafić do siatki. Szóstą i siódmą bramkę strzelili w końcówce ponownie Sebastian Łątka i Aleksander Jarosz.