Victoria Koszyce Małe - Tuchovia Tuchów 1:3 (0:1)

Bramka: Łukasz Potułow

Skład:
Jakub Cichy - Adrian Boruch, Adrian Jasiak, Łukasz Wójcik, Mateusz Radliński - Sebastian Łątka, Łukasz Potułow, Piotr Mokwa, Jacek Mokwa, Kamil Rybak - Patryk Kwiek

Zmiany:
80' Oskar Oleśkiewicz za Patryka Kwieka
85' Kamil Świętek za Sebastiana Łątkę

Kartki:
Żółte: Piotr Mokwa dwie (w konsekwencji czerwona), Adrian Boruch, Adrian Jasiak

Trzeci raz z rzędu nasi juniorzy przegrywają w stosunku 1:3. Znów brakuje nam sił w końcowych minutach.
Mecz był wyrównany, ale to Tuchovia strzeliła pierwszą bramkę, po klopsie naszego bramkarza. Do przerwy Victoria przegrywała, ale po przerwie zdołaliśmy wyrównać za sprawą Łukasza Potułowa. Niestety chwilę później po ewidentnym błędzie arbitra, gdzie powinien odgwizdać faul na Adrianie Jasiaku, ten puścił grę i po zamieszaniu Tuchovia znów objęła prowadzenie. Pod koniec meczu tuchowski zespół strzelił trzecią bramkę na dobicie gospodarzy.