Tuchovia Tuchów - Victoria Koszyce Małe 5:0 (0:0)

3:0 (72'): Filip Płachno
4:0 (75'): Artur Mikrut
5:0 (90'): Marcin Borgula

Zmiany:
75' Piotr Mokwa za Adriana Jasiaka
78' Konrad Szostek za Kamila Rybaka
80' Oskar Oleśkiewicz za Dawida Łątkę
83' Piotr Wróblewski za Aleksandra Jarosza

Żółta kartka:
32' Łukasz Wójcik

Czerwona kartka:
77' Jakub Cichy

Pierwsza połowa była wyrównana. Zarówno jedni jak i drudzy nie potrafili jednak znaleźć drogi do bramki. Jedyny raz piłka przekroczyła koszycką linię bramkową, ale nie została uznana.
Druga połowa dla piłkarzy Victorii to katorga. Od początku drugiej części gry Tuchovia dominowała i już w 50. minucie objęła prowadzenie za sprawą Sarada. Piętnaście minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Czapla główkując podwyższył na 2:0. Kolejne minuty i kolejne bramki. Odpowiednio w 72. i 75. minucie strzelali Płachno i Mikrut. W 77. minucie nasz bramkarz Jakub Cichy podjął się nieodpowiedzialnego czynu w stosunku do naszego zawodnika i został ukarany czerwoną kartką. W ostatnich sekundach meczu wynik na 5:0 ustalił Borgula.