GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa - Victoria Koszyce Małe 1:0 (1:0)

Bramki:
1:0 (12'): D. Żurawski

Zmiany:
45' Dominik Wzorek za Jakuba Cichego
60' Patryk Kwiek za Dawida Łątkę
70' Oskar Oleśkiewicz za Łukasza Potułowa
80' Daniel Cholewiak za Aleksandra Jarosza

Kartki: brak

Futbol bywa niesprawiedliwy i tak było tym razem. Ale zacznijmy od początku.
Nie obyło się bez skandalu. Z około 15-minutowym opóźnieniem mecz się rozpoczął, ale bez sędziów wyznaczonych przez TOZPN. Sędziować musieli trener Jerzy Gromadzki i szkoleniowiec Rzezawianki. O dziwo sędziowali poprawnie.
Całe spotkanie dominowała Victoria, ale to gospodarze strzelili bramkę w 12. minucie i dociągnęli zwycięski wynik aż do końca meczu. Goście mogą żałować, bo to była okazja do wywiezienia trzech punktów. Multum okazji do wykorzystania, ale nic nie chciało wpaść.
Tym niezbyt miłym akcentem kończymy rundę jesienną. Mimo wszystko ta runda była dla naszych piłkarzy udana, jak na beniaminka. Dziewiąte miejsce i optymizm przed wiosennymi meczami. Trzeba dobrze przepracować sezon przygotowawczy i wszystko będzie dobrze!

Lista meczów rozegranych przez naszych juniorów:
Victoria Koszyce Małe - Dunajec Zakliczyn 1:1 (samobójcza)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Victoria Koszyce Małe 5:1 (A. Jarosz)
Victoria Koszyce Małe - Wolania Wola Rzędzińska 3:2 (A. Jarosz x2, D. Łątka)
Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 3:1 (Ł. Potułow)
Victoria Koszyce Małe - Bocheński KS 1:3 (A. Jarosz)
Victoria Koszyce Małe - Tuchovia Tuchów 1:3 (Ł. Potułow)
Tarnovia Tarnów - Victoria Koszyce Małe 1:7 (S. Łątka x3, A. Jarosz x2, Ł. Potułow, K. Rybak)
Victoria Koszyce Małe - Szreniawa Nowy Wiśnicz 8:2 (D. Łątka x3, A. Jarosz, S. Łątka, Ł. Wójcik, K. Rybak, Ł. Potułow)

Strażak Mokrzyska - Victoria Koszyce Małe 6:3 (A. Jarosz x2, D. Łątka)
Victoria Koszyce Małe - Iskra Olesno 4:2 (Ł. Wójcik x2, Ł. Potułow, K. Rybak)
LUKS Skrzyszów - Victoria Koszyce Małe 5:2 (S. Łątka, Ł. Potułow)
Victoria Koszyce Małe - Jadowniczanka Jadowniki 3:2 (D. Łątka, A. Boruch, O. Oleśkiewicz)
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa - Victoria Koszyce Małe 1:0