Wysoka porażka

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Victoria Koszyce Małe 5:1 (1:1)

Bramka: Aleksander Jarosz

Juniorzy niestety polegli w Dąbrowie Tarnowskiej 1:5, choć po pierwszej połowie nic nie wskazywało na wysoką porażkę naszych piłkarzy. Dąbrovia zagrała po prostu lepiej, w drugiej połowie potrafiła przypieczętować swoją wyższość wbijając cztery gole.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Prowadzenie objęli gospodarze. Po dośrodkowaniu z prawej strony po ziemi piłka dotarła do Wolańskiego, który strzelił pierwszą bramkę. Kilka chwil później Victoria wyrównała za sprawą Aleksandra Jarosza, który sprytnie trafił z rzutu wolnego.

W drugiej połowie po zejściu Łukasza Wójcika nasza gra, zwłaszcza w obronie zaczęła się sypać. Dąbrovia znacznie częściej była przy piłce i łatwiej udawało jej się konstruować akcje. Wydawało się, jakby z naszych piłkarzy w drugiej części gry uszło powietrze.

Z bagażem pięciu goli juniorzy wracali do Koszyc, by już we wtorek zmierzyć się z Wolanią, która jest głównym pretendentem do tytułu.