Victoria Koszyce Małe - Jadowniczanka Jadowniki 3:2 (1:0)

1:0 (30'): Dawid Łątka (Aleksander Jarosz)
2:1 (60'): Adrian Boruch (Aleksander Jarosz)
3:1 (86'): Oskar Oleśkiewicz
3:2 (89'): Jadowniczanka

Zmiany:
70' Mateusz Radliński za Piotra Mokwę
75' Piotr Wróblewski za Dawida Łątkę
80' Patryk Kwiek za Aleksandra Jarosza
80' Oskar Oleśkiewicz za Łukasza Potułowa

Żółte kartki: Łukasz Wójcik

Victoria w pierwszej połowie lekko przeważała, co udokumentowała golem w 30. minucie. Po dośrodkowaniu Aleksandra Jarosza do siatki trafił Dawid Łątka i wysunął gospodarzy na prowadzenie. Po przerwie Jadowniczanka zaczęła naciskać i szybko strzeliła wyrównującą bramkę. Napastnik gości wyprzedził koszyckiego stopera, podrzucił piłkę nad bramkarzem i strzelił do pustej bramki. W 60. minucie także po dośrodkowaniu Aleksandra Jarosza z rzutu wolnego piłkę głową do bramki skierował Adrian Boruch, wysuwając Victorię na prowadzenie. Świetną zmianę dał Oskar Oleśkiewicz, który po wejściu strzelił gola na 3:1. Po zamieszaniu pod bramką Jadowniczanki głową strzelił gola. W końcówce goście strzelili kontaktową bramkę, przez co zrobiło się trochę nerwowo, ale Victoria zdołała dociągnąć ten wynik do końca i trzy punkty zostały w Koszycach!

Bramka Adriana Borucha na 2:1.