Okocimski Brzesko - Victoria Koszyce Małe 4:0 (0:0)

1:0 (70'): Wiktor Zelek
2:0 (72'): Mateusz Poradowski
3:0 (77'): Kamil Socha
4:0 (87'): Kamil Socha

"Gra na tak dobrej murawie to dla was nagroda za bardzo dobry sezon" - powiedział trener Jerzy Gromadzki w szatni do naszych juniorów. To prawda, bo murawa była naprawdę pierwszorzędna. Przecież jeszcze niespełna 2-3 lata temu przyjeżdżały tu zespoły z zaplecza Ekstraklasy, m. in. Cracovia, Zawisza Bydgoszcz czy Termalica Bruk-Bet Nieciecza.
Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników była naprawdę dobra, brakowało tylko wykończenia. Zarówno jedna i druga drużyna miała okazje, lecz nie wykorzystała żadnej z nich. Przez pierwsze 25 minut drugiej połowy dalej utrzymywał się wynik 0:0, ale niestety w 70. minucie padła pierwsza bramka dla Okocimskiego, która rozwiązała worek z bramkami. Po chwili gospodarze wygrywali już trzema bramkami, a czwartą strzelił najlepszy strzelec zespołu - Kamil Socha - który ustalił wynik meczu. Tym samym Okocimski zaaplikował nam czteropak i nie chodzi tutaj o piwo.
Trzecia porażka z rzędu i zwycięstwo Rzezawianki nad Brzozą przesądziło o spadku Victorii na 5. miejsce w tabeli.