Do Szczucina po kolejną niespodziankę?

Już w sobotę nasza juniorka zmierzy się z Wisłą Szczucin. To kolejny ciężki mecz dla Victorii, ale kto wie, może jeszcze raz sprawimy niespodziankę?

Wisła w ubiegłym sezonie zajęła wysokie 3. miejsce w lidze i w tym sezonie na pewno będą chcieli bić się o awans. Dotychczas zremisowali z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska 1:1 (9. miejsce w poprzednim sezonie) i Wolanią Wola Rzędzińska 0:0 (wicemistrz z ubiegłego sezonu) oraz zwyciężyli z Bocheńskim Klubem Sportowym 3:2 (spadkowicz z ligi małopolskiej).

Zaś Victoria zremisowała z Dunajcem Zakliczyn 1:1 (4. miejsce w ubiegłym sezonie), przegrała w Dąbrowie Tarnowskiej z Dąbrovią 1:5 i wygrała z Wolanią Wola Rzędzińska 3:2.

Obecnie Wisła wyprzedza Victorię o cztery pozycje, ale te dwie drużyny dzieli tylko jeden punkt.

Zapraszamy kibiców, zbiórka o 13:15, wyjazd o 13:30!