Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 3:1 (1:1)

2:1 (65'): Nowicki
3:1 (74'): Nytko (as. M. Wójcik)

Żółte kartki: P. Mokwa

Zmiany:
18' Potułow za Wójcika
76' Oleśkiewicz za D. Łątkę
76' Wzorek za Cichego
80' Wielgus za Jarosza
80' Kwiek za Rybaka
84' Świętek za S. Łątkę

W 4. kolejce I ligi juniorów starszych Victoria niestety nie poradziła sobie z solidną Wisłą Szczucin i przegrała 1:3. Może gdyby nie bramka gospodarzy do szatni to ten mecz potoczyłby się inaczej?

Na początku meczu wkradła się duża nerwowość wśród zawodników Victorii i niepewnie zaczęli mecz. Jednak z minuty na minutę się rozkręcali. W 16. minucie Łukasz Wójcik musiał zejść z powodu kontuzji. Wszedł za niego Łukasz Potułow, który dwie minuty później strzelił bramkę dającą prowadzenie. Po podaniu od Aleksandra Jarosza, nasz pomocnik nie dał szans bramkarzowi uderzając w lewy dolny róg bramki. Gra się nieco wyrównała i w końcówce pierwszej połowy Wisła trafiła wyrównującą bramkę za sprawą Kacpra Nytki, który lobnął naszego bramkarza, po niefrasobliwości obrony Victorii.

Druga połowa nie porywała. Swoją szansę miał Aleksander Jarosz, lecz z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Wisła objęła prowadzenie w 65. minucie, Jakuba Cichego pokonał Daniel Nowicki. Dziesięć minut później i można było powiedzieć, że jest po wszystkim. Błąd przy wybiciu z "piątki" i ponownie Kacper Nytko strzela bramkę. Tym samym Wisła Szczucin pokonała Victorię Koszyce Małe 3:1 i awansowała na 3. miejsce w tabeli. Victoria jest dziesiąta.