Klasyfikacja strzelców po 4. kolejce

5 bramek:

Nytko (Wisła Szczucin)

4 bramki:

Bobro (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Sekman (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa)

3 bramki:

Pilch (Bocheński KS), Jarosz (Victoria Koszyce Małe), Gryzło (Tuchovia Tuchów), Płachno (Tuchovia Tuchów), Damian (Tuchovia Tuchów), A. Wójcik (Dunajec Zakliczyn), Król (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Szot (Wolania Wola Rzędzińska), Wolański (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Budyn (Dunajec Zakliczyn), Kita (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa)

2 bramki:

Płaneta (Strażak Mokrzyska), Pogwizd (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Lejkowski (Iskra Olesno), Wzorek (Dunajec Zakliczyn), K. Wójcik (Dunajec Zakliczyn), D. Ptak (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Krzemiński (Strażak Mokrzyska), Kurzywilk (Jadowniczanka Jadowniki), Świderski (Dunajec Zakliczyn), Nowiński (Strażak Mokrzyska)

1 bramka:

S. Sas (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), M. Sas (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Roczniak (Tuchovia Tuchów), Smoszna (Tuchovia Tuchów), Wojciechowski (Strażak Mokrzyska), Cisak (Strażak Mokrzyska), Ważydrąg (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Biłos (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Bardyga (Jadowniczanka Jadowniki), Węgrzyn (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Plata (Iskra Olesno), Litwa (Dunajec Zakliczyn), Juszczak (Bocheński KS), K. Mus (Bocheński KS), Jurczyk (Wolania Wola Rzędzińska), Morys (Tarnovia Tarnów), Maurycy (Tuchovia Tuchów), Baran (Tuchovia Tuchów), Babraj (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Kużdżał (Wolania Wola Rzędzińska), Mróz (Wolania Wola Rzędzińska), D. Łątka (Victoria Koszyce Małe), Cholewa (Iskra Olesno), Kinel (Iskra Olesno), Szostak (Iskra Olesno), Srebro (LUKS Skrzyszów), Rysak (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Pawłowski (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Borgula (Tuchovia Tuchów), Ropski (Tuchovia Tuchów), Chmielowski (Dunajec Zakliczyn), S. Tokarczyk (Dunajec Zakliczyn), Kołodziej (Dunajec Zakliczyn), B. Tokarczyk (Dunajec Zakliczyn), Dynak (Wisła Szczucin), Sitko (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Bober (Jadowniczanka Jadowniki), Kuczek (Tarnovia Tarnów), Niemiec (Tarnovia Tarnów), Mikuła (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Piszczek (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Potułow (Victoria Koszyce Małe), Nowicki (Wisła Szczucin), Zięciowski (Wolania Wola Rzędzińska), Czwakiel (Wolania Wola Rzędzińska), Białek (Strażak Mokrzyska), Zydroń (Strażak Mokrzyska), Rybak (Tarnovia Tarnów), Mądel (Tarnovia Tarnów)