Dobra passa podtrzymana!

Brzoza Brzezówka - Victoria Koszyce Małe 3:4 (1:2)

0:1 (3'): Kamil Rybak
1:1 (36'): Tomasz Furgał
1:2 (41'): Dawid Łątka
2:2 (52'): Wojciech Bobro
2:3 (75'): Dawid Łątka
2:4 (78'): Aleksander Jarosz (rzut karny)
3:4 (90'): Wojciech Bobro

Ławka rezerwowych:

Żółte kartki:
Oskar Oleśkiewicz, Aleksander Jarosz, Kamil Rybak

Do Brzezówki przyjechaliśmy po trzy punkty i cel został osiągnięty. Już w pierwszych minutach meczu Victoria objęła prowadzenie za sprawą Kamila Rybaka. Niestety niedługo później Brzoza wyrównała po stałym fragmencie gry i zamknięciu przez zawodnika gospodarzy. Victoria przeważała, czego dowodem był drugi gol strzelony niedługo przed zakończeniem pierwszej połowy. Łukasz Wójcik zagrał długą piłkę do Dawida Łątki, a ten mając przed sobą tylko bramkarza dał ponowne prowadzenie drużynie z Koszyc Małych.
Druga połowa była bardziej wyrównana, Brzoza nie dawała za wygraną. Udało im się strzelić bramkę na 2:2 po kolejnym błędzie obrony Victorii. Długo utrzymywał się taki stan meczu aż do 75. minuty, Dawid Łątka strzelił swoją drugą bramkę i znów wysunął gości na prowadzenie. Nie minęły trzy minuty i Kamil Rybak wywalczył rzut karny. Pewnym strzałem z jedenastego metra popisał się Aleksander Jarosz dla którego było to 15. trafienie w tym sezonie. Pod koniec meczu bramkę kontaktową trafili gospodarze, ale ostatecznie wygraną zgarnęła Victoria!
Jest to czwarte z rzędu zwycięstwo juniorów i dzięki temu są oni już na 4. miejscu I ligi juniorów starszych.
Już w najbliższy piątek nasi zawodnicy wybiorą się do oddalonej o 60 kilometrów Rdzawy i podejmą tam beniaminka - LKS Trzciana 2000. Początek spotkania o 17:00.