Klasyfikacja strzelców po 5. kolejce

5 bramek:

Nytko (Wisła Szczucin), Sekman (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa)

4 bramki:

Bobro (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Jarosz (Victoria Koszyce Małe), Kużdżał (Wolania Wola Rzędzińska), Kurzywilk (Jadowniczanka Jadowniki)

3 bramki:

Pilch (Bocheński KS), Gryzło (Tuchovia Tuchów), Płachno (Tuchovia Tuchów), Damian (Tuchovia Tuchów), A. Wójcik (Dunajec Zakliczyn), Król (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Szot (Wolania Wola Rzędzińska), Wolański (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Budyn (Dunajec Zakliczyn), Kita (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Płaneta (Strażak Mokrzyska), Czernecki (Jadowniczanka Jadowniki), Grzesik (Jadowniczanka Jadowniki)

2 bramki:

Pogwizd (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Lejkowski (Iskra Olesno), Wzorek (Dunajec Zakliczyn), K. Wójcik (Dunajec Zakliczyn), D. Ptak (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Krzemiński (Strażak Mokrzyska), Świderski (Dunajec Zakliczyn), Nowiński (Strażak Mokrzyska), Zięciowski (Wolania Wola Rzędzińska), Mróz (Wolania Wola Rzędzińska)

1 bramka:

S. Sas (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), M. Sas (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Roczniak (Tuchovia Tuchów), Smoszna (Tuchovia Tuchów), Wojciechowski (Strażak Mokrzyska), Cisak (Strażak Mokrzyska), Ważydrąg (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Biłos (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Bardyga (Jadowniczanka Jadowniki), Węgrzyn (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Plata (Iskra Olesno), Litwa (Dunajec Zakliczyn), Juszczak (Bocheński KS), K. Mus (Bocheński KS), Jurczyk (Wolania Wola Rzędzińska), Morys (Tarnovia Tarnów), Maurycy (Tuchovia Tuchów), Baran (Tuchovia Tuchów), Babraj (Szreniawa Nowy Wiśnicz), D. Łątka (Victoria Koszyce Małe), Cholewa (Iskra Olesno), Kinel (Iskra Olesno), Szostak (Iskra Olesno), Srebro (LUKS Skrzyszów), Rysak (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Pawłowski (GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa), Borgula (Tuchovia Tuchów), Ropski (Tuchovia Tuchów), Chmielowski (Dunajec Zakliczyn), S. Tokarczyk (Dunajec Zakliczyn), Kołodziej (Dunajec Zakliczyn), B. Tokarczyk (Dunajec Zakliczyn), Dynak (Wisła Szczucin), Sitko (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), M. Bober (Jadowniczanka Jadowniki), Kuczek (Tarnovia Tarnów), Niemiec (Tarnovia Tarnów), Mikuła (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Piszczek (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Potułow (Victoria Koszyce Małe), Nowicki (Wisła Szczucin), Czwakiel (Wolania Wola Rzędzińska), Białek (Strażak Mokrzyska), Zydroń (Strażak Mokrzyska), Rybak (Tarnovia Tarnów), Mądel (Tarnovia Tarnów), Mularz (Strażak Mokrzyska), Górka (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska), Barnaś (LUKS Skrzyszów), Bednarz (LUKS Skrzyszów), Cebula (Jadowniczanka Jadowniki), Dadej (Jadowniczanka Jadowniki), Hebda (Jadowniczanka Jadowniki)