Victoria Koszyce Małe - Bocheński KS 1:3 (1:2)

0:2: 28' Bochnia
1:2: 30' A. Jarosz
1:3: 87' Bochnia

Zmiany:
80' Daniel Cholewiak za Łukasza Potułowa
85' Patryk Kwiek za Kamila Rybaka

Kartki:
Żółte: Rybak, J. Mokwa, Wójcik
Czerwona: D. Łątka (niesportowe zachowanie)

Od pierwszych minut dało się wyczuć, że bocheńska drużyna jest lepsza. W 23' minucie potwierdzili to golem. Kilka minut później było już 2:0 dla przyjezdnych, jednak chwilę potem z rzutu wolnego szczęśliwie trafił Aleksander Jarosz. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki, pleców bramkarza i wpadła do bramki. Kontaktowa bramka stała się faktem i Victoria do ostatnich minut walczyła o remis. W dalszej fazie meczu Bochnia zmarnowała kilka klarownych sytuacji. Jedyną stuprocentową okazję dla Victorii miał Jacek Mokwa, ale nie trafił w bramkę po dośrodkowaniu z prawej strony. W drugiej połowie czerwoną kartką za niesportowe zachowanie został ukarany nasz napastnik Dawid Łątka. Pod koniec meczu padła trzecia bramka dla Bocheńskiego potwierdzająca lepszą postawę pilkarzy gości w tym spotkaniu.