Spragnieni punktów

W środę o 17:00 w Koszycach Małych dojdzie do pojedynku juniorów Victorii Koszyce Małe z Wisłą Szczucin. Zarówno jedni jak i drudzy są spragnieni punktów, więc możemy się spodziewać emocjonującego pojedynku.

Dość powiedzieć, że Wisła zgarnęła tylko trzy punkty w trzech meczach w obecnej rundzie, to Victoria nie zgarnęła jeszcze ani jednego oczka. Piłkarze Jerzego Gromadzkiego przegrali wszystkie trzy mecze: z Dunajcem 1:3, Dąbrovią 2:3 i Wolanią 0:2. Natomiast Wisła wygrała tylko jeden raz, na inaugurację wiosny z Dąbrovią 2:5. Poza tym przegrali z Wolanią 1:2 i z Bochnią 2:3.

W tabeli obie drużyny znajdują się dość nisko. Szczuciniane zajmują 9. miejsce z dorobkiem 19 punktów. O trzy mniej ma Victoria i zajmuje 11. miejsce, tuż nad strefą spadkową. To będzie ważny mecz dla Victorii, piłkarze ani myślą być nawet przez chwilę niżej w tabeli.

Wydarzenie na Facebooku.