Zaczynamy rundę wiosenną!

W końcu. Po czterech miesiącach przerwy wznawia rozgrywki I liga juniorów starszych.

Pierwszym przeciwnikiem Victorii Koszyce Małe będzie Dunajec Zakliczyn. Nasz najbliższy rywal prowadzi w tabeli meczów u siebie, zwyciężyli na własnym boisku sześć razy, tylko raz polegli, w meczu z liderem Wolanią. W ogólnej tabeli Dunajec zajmuje trzecie miejsce ze stratą siedmiu punktów do pierwszego miejsca.

Dunajec Zakliczyn - Wisła Szczucin 5:0

Na inaugurację sezonu juniorzy Victorii zremisowali dość niespodziewanie z faworytem - Dunajcem Zakliczyn - 1:1. Już w 4. minucie koszycki zespół prowadził po samobójczej bramce jednego z piłkarzy drużyny przyjezdnej. Jednak w 57. minucie Dunajec doprowadził do wyrównania, tym samym potwierdzając wynik spotkania. Po ostatnim gwizdku sędziego nasi juniorzy zebrali gromkie oklaski od publiczności, co nie zdarza się zbyt często. Nie był to łatwy mecz dla Victorii, łatwy nie będzie również teraz. Zakliczyńska drużyna jest faworytem. Zobaczymy jak trener Jerzy Gromadzki przygotował przez zimę piłkarzy do zmagań na pierwszoligowym szczeblu.