O wieczną chwałę

Pojedynek Victorii Koszyce Małe z Wolanią Wola Rzędzińska jest zapowiadane jako starcie Dawida z Goliatem. Czy się sprawdzi?

Po dwóch wiosennych meczach Victoria nie uzbierała nawet punktu. Juniorzy z Koszyc przegrali w Zakliczynie z Dunajcem 1:3 i na własnej murawie z Dąbrovią 2:3. Co innego można powiedzieć o liderze tabeli, Wolanii. Drużyna prowadzona przez dobrze znanego Rafała Jasiaka wygrała obydwa spotkania, umacniając się na szczycie. Zwyciężyli w Bochni i Szczucinie po 2:1.
Smaczku pojedynkowi Wolania - Victoria dodaje fakt, że w poprzedniej rundzie Koszyczanie niespodziewanie zwyciężyli 3:2 po dramatycznym i emocjonującym meczu, choć przegrywali 0:2. Wtedy bramki dla Victorii strzelali Aleksander Jarosz (dwie) oraz Dawid Łątka. To była jedyna porażka zespołu z Woli Rzędzińskiej w tym sezonie. Zawodnicy i trener na pewno będą żądni rewanżu za tą bolesną porażkę.
Co pozostaje Victorii? Powtórzyć to, co pół roku temu, choć będzie piekielnie ciężko. Z wolańskiego stadionu nikt jeszcze nie wrócił z wygraną.

Mecze Wolanii u siebie w obecnym sezonie (7 meczów, 17 punktów, 5 zwycięstw, 2 remisy, bramki: 32:8)
Wolania Wola Rzędzińska - Bocheński KS 3:3
Wolania Wola Rzędzińska - Wisła Szczucin 0:0
Wolania Wola Rzędzińska - Tuchovia Tuchów 3:0
Wolania Wola Rzędzińska - Szreniawa Nowy Wiśnicz 7:2
Wolania Wola Rzędzińska - Iskra Olesno 11:1
Wolania Wola Rzędzińska - Jadowniczanka Jadowniki 6:1
Wolania Wola Rzędzińska - Dunajec Zakliczyn 2:1

Mecze Victorii na wyjeździe w obecnym sezonie (7 meczów, 1 zwycięstwo, 6 porażek, bramki: 15:24)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Victoria Koszyce Małe 5:1
Wisła Szczucin - Victoria Koszyce Małe 3:1
Tarnovia Tarnów - Victoria Koszyce Małe 1:7
Strażak Mokrzyska - Victoria Koszyce Małe 6:3
LUKS Skrzyszów - Victoria Koszyce Małe 5:2
GOSiR-Novi Rzezawianka Rzezawa - Victoria Koszyce Małe 1:0
Dunajec Zakliczyn - Victoria Koszyce Małe 3:1

Mecz odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 11:00 w Woli Rzędzińskiej. Zapraszamy.