Tylko zwycięstwo!

Już w najbliższą środę koszyccy juniorzy zagrają kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem będzie Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

Dąbrovia zajmuje obecnie trzynaste - przedostatnie - miejsce w tabeli z 10 punktami. Zwyciężyła 2 razy, 4 razy zremisowali oraz 8 razy ponieśli porażkę. W swoim pierwszym spotkaniu na wiosnę dąbrowscy juniorzy przegrali u siebie z Wisłą Szczucin 2:5, bramki strzelili Górka i Bobro. Zatem w środę któryś z zespołów po raz pierwszy w tym roku sięgnie po punkty. A może obie? Wszystko okaże się w środowy wieczór.

W rundzie jesiennej w Dąbrowie Tarnowskiej wygrali gospodarze aż 5:1. Dla Victorii gola z rzutu wolnego trafił Aleksander Jarosz, jednak to wszystko na co było stać koszycki zespół. Teraz nasi piłkarze na pewno pokażą się z lepszej strony, atutem może okazać się własne boisko.

Zapraszamy wszystkich na mecz!